Strefa dla armat

 

Charytatywnie

 

Historia

 

Napisali o nas

   
 

 

 

 

 

Sezon 2019

Wiosenny Kongres PKM nr 14

13 kwietnia 2019 w godzinach rannych wybraliśmy się ekipą na Kongres Motocyklowy do Borka koło Bochni. Ranek przywitał nas śniegiem i 2 stopniami ciepła. Ten kongres różnił się od wszystkich pozostałych naszych kongresów głównie formułą przeprowadzenia Kongresu. To zmiana na duży plus. Nie było indywidualnych przesłuchań wszystkich klubów FG lecz wszyscy zasiedliśmy na jednej sali z radą kongresu. Jeśli ktoś miał jakieś sprawy do Rady Kongresu mógł przestawić je na odrębnym spotkaniu. Szykują się duże  zmiany. W tym sezonie odbędzie się jeszcze Kongres jesienny a w 2020r Kongres będzie odbywał się raz w roku w czerwcu w formie wielkiego zlotu motocyklowego na który przyjadą wszystkie kluby zrzeszone w Kongresie. Nareszcie będziemy mogli pojechać naszymi maszynami (a nie puszkami) na zlot i kongres i spędzić czas miło i pożytecznie. Ta zmiana bardzo nam odpowiada. Gratulacje za pomysł.

Poldek

Na majówkę w Karkonosze

Dla ekipy która na majówkę wybiera się w Karkonosze podczepiam mapki do objeżdżenia.

Dzień 1 - Stoczek Łukowski - Borówno 12a

Dzień 2 - mała pętla Góry Sowie, Góry Stołowe 173km

 

Dzień 3 - Karkonosze, Góry Izerskie 281

 

  Droga z :Szpindlerowy Młyn - Borówno tutaj-  Karkonosze, Góry Izerskie 281

Dzień 4 - Trasa zamkowa 298km

 

Dzień 5 - Borówno 12 a - Stoczek Łukowski

Poldek

Wszystkiego najlepszego dla klubu Gryf MC Poland

6 kwietnia 2019r  zapakowaliśmy się w Tomka busa i pojechaliśmy na imprezkę do Siedlec. Klub Gryf MC Poland obchodził hucznie swoją 18-nastkę. Miejsce na imprezę bardzo fajne przy siedleckim zalewie, dawna Stanica Harcerska. Dowaliło ludzi bo muza i miejsce było super. Najbardziej do gustu przypadła mi kapela JMS BAND z Radomia. Grupa pogrywa fajne reggae a moje ulubione denciaki robiły robotę. Polecam tę kapelkę (facebook). To była dobra impreza w dobrym towarzystwie.

Poldek

40-stka Sekretarza Krzysia

23 marca 2019r społeczność klubu świętowała 40-ste urodziny Sekretarza Krzysia. Impreza odbyła się w lokalu RARYTAS w Wodyniach. Na uroczystość przybyły tłumnie Armaty wraz z żonami. Lokal bardzo fajny super jedzonko, bardzo miła obsługa i konkretny gospodarz. Bardzo serdecznie polecamy ten lokal na wszelkie uroczystości (Rarytas FACEBOOK). Nasz Jubilat bardzo zadbał o gości  zapraszając nas na tę imprezę, za co bardzo mu dziękujemy. W zamian wręczyliśmy Krzysiowi skromny prezent oraz tort.

 Drogi Krzysztofie w imieniu całego klubu życzymy Ci wszystkiego co piękne, zdrowia, szczęścia, miłości i wiele nawiniętych kilometrów wspólnie z Armatami. Dziękujemy za wspaniałą imprezę i piszemy się na 45- lecie bo do pięćdziesiątki trochę za długo czekania.

Poldek

10 urodziny Klubu BRRAVE KNIGHTS MC Poland

16 marca 2019r  7 - osobowa delegacja Armat wybrała się do Puław na rodziny Rycerzy. Zawiezliśmy prezent od naszego Klubu. Była to doskonała okazja aby spotkać się z kolegami z innych klubów. Imprezka z muzyką na żywo przy dobrych trunkach trochę się przeciągnęła. Po długiej podróży (: wróciliśmy koło północy do bazy.

Poldek

           

Copyright: 2011© A & P.P   appozniak@o2.pl